Čteme, hledáme a přemýšlíme

Jak už napovídá název akce připravené pro žáky 4. tříd, bylo jejich úkolem číst, vyhledávat správné informace, přemýšlet o zadaných otázkách a orientovat se ve výběru knih, které jim byly určeny. Po počátečních nesnázích se děti směle pustily do práce a tuto neobvyklou formu vzájemné spolupráce zvládly skvěle. Patří jim velká pochvala. Na závěr pak mohly děti hlasovat ve fotografické soutěži „Příběhy lichožrouta Hihlíka“.

Kompletní fotogalerie zde

2. základní škola přijme kuchařku/kuchaře.

Více informací v této sekci.

Ředitelské volno

Ředitelka školy uděluje ředitelské volno ve dnech 20. - 22. 12. 2017 z důvodu lakýrnických prací (nátěry topení a zárubní).

Aktuální informace k přijímacímu řízení

na SŠ a víceletá gymnázia najdete pod tímto odkazem.

Nabídka zájmových kroužků ŠD pro šk. rok 2017/2018 zde.

Rozpis odd. ŠD a přidělení žáků do jednotlivých oddělení na šk. rok 2017/2018 zde.

Přijímací řízení na SŠ

Informace v užitečných odkazech (brožura "Čím budu?", dny otevřených dveří a informace k přijímacímu řízení).

Pomozte se ŠD dětem v Africe.

Sběr starých brýlí, informace zde.