Dětský den s B - Original

Roztančený Dětský den jsme zažili 1. 6. 2017 ve školní družině. Oslovili jsme skvělou taneční skupinu B – Original, která slaví úspěchy v tanečních soutěžích na nejvyšší úrovni, a požádali její členy, aby nás naučili něco málo ze svého umění. I přesto, že jejich program je velmi nabitý, našli mezi sebou zástupce z Plzně, který s námi přišel Den dětí oslavit.

Školní atrium jsme pro tuto příležitost vyzdobili pestrobarevnými nafukovacími balonky a ve 14 hodin už jsme se všichni nedočkavě mačkali pod jevištěm J. Kevin, tak se náš učitel tance jmenoval, nás nejprve trochu zaskočil. To když na nás začal mluvit španělsky. Společně jsme se ale jeho vtípku zasmáli a brzy už jsme zkoušeli první kroky naší nové (a pro většinu z nás úplně první) hiphopové sestavy.

Sluníčko svítilo i pěkně hřálo, proto nám po první půlhodince přišla velmi vhod krátká přestávka, při níž jsme doplnili potřebné tekutiny i energii. A pak už se šlo do finále! Celou sestavu jsme nakonec zvládli zatančit téměř všichni. A když jsme jí ještě „rozzářili“ nafukovacími balonky, které jsme si nakonec odnášeli domů, nebyla určitě široko daleko veselejší a barevnější party.

Fotogalerie zde.

2. základní škola přijme kuchařku/kuchaře.

Více informací v této sekci.

Ředitelské volno

Ředitelka školy uděluje ředitelské volno ve dnech 20. - 22. 12. 2017 z důvodu lakýrnických prací (nátěry topení a zárubní).

Aktuální informace k přijímacímu řízení

na SŠ a víceletá gymnázia najdete pod tímto odkazem.

Nabídka zájmových kroužků ŠD pro šk. rok 2017/2018 zde.

Rozpis odd. ŠD a přidělení žáků do jednotlivých oddělení na šk. rok 2017/2018 zde.

Přijímací řízení na SŠ

Informace v užitečných odkazech (brožura "Čím budu?", dny otevřených dveří a informace k přijímacímu řízení).

Pomozte se ŠD dětem v Africe.

Sběr starých brýlí, informace zde.