S pohádkou na prázdniny

S pohádkou na prázdniny

Školní rok utekl jako voda, je načase se s ním rozloučit a doufat, že ten příští nám přinese víc zdraví a možností se potkávat. Abychom nekončili smutně (a taky abychom si trochu vynahradili to, co jsme letos nestihli), loučíme se ve III., IV. a VII. oddělení pohádkově. K naší velké radosti přijali pozvání na náš malý předprázdninový mejdan i některé pohádkové bytosti. Hastrman, dráček Mráček, Zlatovláska, Budulínek a ježibaba z perníkové chaloupky navíc nepřišli s prázdnou. Ale jak už to tak v pohádkách bývá, dárečky od nich jsme si museli zasloužit. Jak, na to se podívejte na fotkách.

Ředitelské volno

v pátek 8. 10. 2021 se uděluje ředitelské volno z důvodu konání voleb.

Přijmeme uklízečku

2.ZŠ Plzeň přijme uklízečku
na plný úvazek. Kontakt p. Tichý - školník, tel. 728 140 233, tichymi@zs2.plzen-edu.cz

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2