Exkurze za husity

Ve středu 4. 10. se vydaly čtvrté třídy do Tábora. Cesta byla dlouhá, ale určitě stála za to. Nejprve jsme si prošli komplex podzemních chodeb pod náměstím, který je historickou raritou města. Velmi zajímavá byla také interaktivní prohlídka muzea.  Děti ocenily především část, kdy si mohly vyzkoušet kroužkovou košili, potěžkat husitskou zbraň nebo zabojovat z vozové hradby. Získané vědomosti si mohly na závěr ověřit při vyplňování pracovních listů.

Fotogalerie zde

V týdnu od 13.12. do 19.12. nebudou probíhat kroužky ŠD.

2. základní škola přijme kuchařku/kuchaře.

Více informací v této sekci.

Ředitelské volno

Ředitelka školy uděluje ředitelské volno ve dnech 20. - 22. 12. 2017 z důvodu lakýrnických prací (nátěry topení a zárubní).

Aktuální informace k přijímacímu řízení

na SŠ a víceletá gymnázia najdete pod tímto odkazem.

Nabídka zájmových kroužků ŠD pro šk. rok 2017/2018 zde.

Rozpis odd. ŠD a přidělení žáků do jednotlivých oddělení na šk. rok 2017/2018 zde.

Přijímací řízení na SŠ

Informace v užitečných odkazech (brožura "Čím budu?", dny otevřených dveří a informace k přijímacímu řízení).

Pomozte se ŠD dětem v Africe.

Sběr starých brýlí, informace zde.