Družina

Školní družina je součástí 2. základní školy, Schwarzova 20, příspěvkové organizace.

Sídlí spolu se školní jídelnou v samostatném křídle školní budovy a oddělení zřízená po navýšení početní kapacity ŠD využívají prostory tříd v budově školy.
Školní družina je určena pro žáky 1. stupně 2. ZŠ, především z 1. – 3. ročníků. O přijetí žáka k docházce rozhoduje ředitelka školy a podmínky přijetí žáka stanovuje Vnitřní předpis o přijímání žáků k zájmovému vzdělávání v ŠD. Žáci přijatí do ŠD se stávají účastníky zájmového vzdělávání ŠD a zařazují se do oddělení, která jsou věkově smíšená.

Rozpis žáků v oddělení

Přidělení dětí do oddělení ŠD

najdete v tomto dokumentu.

GDPR - zpracovávané údaje

Informace o školou zpracovávaných údajích najdete v tomto dokumentu.

Sportovní tábory 2018

všechny důležité informace najdete v tomto článku.

Aktuální informace k přijímacímu řízení

na SŠ a víceletá gymnázia najdete pod tímto odkazem.

Přijímací řízení na SŠ

Informace v užitečných odkazech (brožura "Čím budu?", dny otevřených dveří a informace k přijímacímu řízení).

Sběr starých brýlí, informace zde.