!!! POZOR !!!

Od 1.9.2020 dochází k následujícím změnám:

1. Obědy je možné přihlašovat/odhlašovat prostřednictvím portálu Strava.cz (návod na registraci zde)

2. Pokud budete obědy i nadále objednávat osobně ve škole, je nově nutné tak učinit nejpozději 2 dny předem do 14:00.

Rodiče žáků na odloučeném pracovišti objednávají stravu jiným způsobem! (viz. sekce Důležité)

Aktuální jídelníček zde

Změna jídelníčku vyhrazena!

Lohrová Monika, vedoucí školní jídelny
Slabihoudková Jaroslava, kuchařka

Přihlášení a placení obědů budoucích prvňáčků

Přihláška ke stravování ZDE

Místo – kancelář školní jídelny

Pokladní hodiny
- pondělí 23. 8. 2021 od 14.00 do 18.00 hodin
- úterý 24. 8. 2021 od 9.00 do 13.00 hodin
ve výjimečných případech je možné přijít přihlásit obědy
- v pondělí 30. 8. 2021 od 9.00 do 12.00 hodin

Z důvodu slavnostního zahájení školního roku není možné přihlašovat obědy nových prvňáčků dne 1. 9. 2021.

Informace k přihlášení obědů:

• na obědy je třeba nové žáky osobně přihlásit v kanceláři vedoucí školní jídelny. K přihlášení je nutné vyplnit přihlášku ke stravování, kterou si můžete vytisknout z našich webových stránek (sekce jídelna- přihláška ke stravování) nebo jí dostanete na místě . Dále po Vás budu chtít Vaše číslo účtu a kód banky, datum narození dítěte a telefonní čísla rodičů.
  • obědy se platí inkasem z účtu. Je třeba zadat svolení k inkasu z Vašeho účtu, naše číslo účtu je 727 988 339/ 0800. Prosím neuvádějte žádný variabilní symbol. Pokud chcete omezit inkaso finančním limitem, doporučuji limit na jedno dítě 900,- Kč. Datum platnosti inkasa od…1. 9. 2020, platnost do… nemusíte vyplňovat (inkaso může platit celou školní docházku žáka na naší škole). Inkasovat platbu budu 1x měsíčně (vždy mezi 10. až 15. v měsíci). Potvrzení o založení inkasa (z banky nebo internetu) potřebuji doručit na email lohrovamo@zs2.plzen-edu.cz nebo osobně do kanceláře školní jídelny ve dnech uvedených pro přihlášení prvňáčků nebo první týden v září. První měsíc (září 2020) Vám z Vašeho účtu strhnu 800,- Kč zálohu na potraviny. Další měsíce se platí stravné zpětně (v říjnu za projedené obědy v září, v listopadu za projedené obědy v říjnu atd.). V červenci dochází k vyrovnání zálohy- odečtou se projedené obědy v červnu a přeplatek zálohy Vám pošlu zpět na Váš účet.
  • bezkontaktní čip na obědy dostávají žáci nastupující do naší školy zdarma. Při ukončení docházky ve školní jídelně je povinnost bezkontaktní čip vrátit nebo zaplatit 115,- Kč (pokud nelze čip vrátit nebo je nefunkční). V případě ztráty nebo poškození si strávník koupí nový čip za 115,- Kč.
  • pokud chcete využít možnost přihlašování a odhlašování obědů nebo změnu oběda č.1 na oběd č.2 přes internet prostřednictvím portálu Strava.cz je nutné to nahlásit při přihlašování žáka. Do portálu Strava.cz se dostanete přes portál Škola on line - ostatní moduly- stravovací systém. Přihlašovací údaje do portálu Škola on line dostanete na začátku září od třídního učitele.

V Plzni dne 20.5. 2021 Monika Lohrová
vedoucí školní jídelny

Zápisy na kroužky ŠD

Zápis bude spuštěn v pátek 17. 9. v 17:30.

UPOZORNĚNÍ!
Pro zápis
do kroužku ŠD je nově potřeba mít zřízený rodičovský účet ve Škole OnLine. Pokud ho dosud zřízený nemáte, obraťte se na ICT koordinátora p. Ševčíka sevcikja@zs2.plzen-edu.cz

Registrujte se v ŠOL v panelu Ostatní moduly -> Zápis na školní akce -> Přehled akci.

Nabídka kroužků zde.

Přijmeme uklízečku

2.ZŠ Plzeň přijme uklízečku
na plný úvazek. Kontakt p. Tichý - školník, tel. 728 140 233, tichymi@zs2.plzen-edu.cz

Škola v přírodě

4. třídy dojely do školy v přírodě v pořádku.

Určeno rodičům žáků 1. stupně. Z důvodu jejich osobní účasti na TA 1. tříd a konzultacích ostatních ročníků je pro děti rodičů přihlášených do ŠD v úterý 14. 9. 2021 prodloužen provoz ŠD do 17:00 hodin, třída 4. C v přízemí školy, kde si žáka rodič osobně vyzvedne po ukončení aktivu nebo konzultaci nejpozději do 17:00 hodin. Nezapomeňte nahlásit účast žáka na prodlouženém provozu jeho paní vychovatelce. Místo pro vyzvedávání žáků tříd odloučeného pracoviště sdělí rodičům po vzájemné domluvě paní vychovatelky podle počtu nahlášených zájemců o prodloužený provoz. Je tedy nutné předem účast žáka na prodlouženém provozu oznámit příslušné paní vychovatelce (O. Myšková, L. Leberová).

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k organizaci prvního školního týdne

školního roku 2021/2022 najdete v tomto dokumentu.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2

Dopis prvňáčkům, rozdělení dětí v 1. třídách

a další informace k organizaci prvního dne školního roku 2021/2022 se dozvíte v tomto článku.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.