Recyklohraní

Třídíme odpad – sběrové aktivity naší školy

Naše škola je zapojena do projektu MŠ REKCYKOHRANÍ. Součástí tohoto programu je i sběr baterií, vyřazených mobilních telefonů (kabinet Př) a drobných eketrozařízení (červená popelnice v šatně). Za získané body v tomto projektu si žáci prostřednictvím žákovského parlamentu vybírají odměny v internetovém obchodu. Průběh a výsledky najdete na www.recyklohraní.cz (heslo školy 6cda04).

Vybíráme svázané a třídou označené noviny, časopisy, letáky apod. V loňském roce jsme sebrali 18 tun papíru. Finanční prostředky škola věnuje na nákup odměn, permanentek (Techmánie, Zoo), nadstandardního vybavení školy, atd.

Tabulka sběru papíru za letošní rok zde.
(Udávané hodnoty jsou v kilogramech)

Papír vybíráme každé úterý od 7:40 - 8:00.
Všem rodičům předem děkujeme za podporu
a pomoc.

Zápisy na kroužky ŠD

Zápis bude spuštěn v pátek 17. 9. v 17:30.

UPOZORNĚNÍ!
Pro zápis
do kroužku ŠD je nově potřeba mít zřízený rodičovský účet ve Škole OnLine. Pokud ho dosud zřízený nemáte, obraťte se na ICT koordinátora p. Ševčíka sevcikja@zs2.plzen-edu.cz

Registrujte se v ŠOL v panelu Ostatní moduly -> Zápis na školní akce -> Přehled akci.

Nabídka kroužků zde.

Přijmeme uklízečku

2.ZŠ Plzeň přijme uklízečku
na plný úvazek. Kontakt p. Tichý - školník, tel. 728 140 233, tichymi@zs2.plzen-edu.cz

Škola v přírodě

4. třídy dojely do školy v přírodě v pořádku.

Určeno rodičům žáků 1. stupně. Z důvodu jejich osobní účasti na TA 1. tříd a konzultacích ostatních ročníků je pro děti rodičů přihlášených do ŠD v úterý 14. 9. 2021 prodloužen provoz ŠD do 17:00 hodin, třída 4. C v přízemí školy, kde si žáka rodič osobně vyzvedne po ukončení aktivu nebo konzultaci nejpozději do 17:00 hodin. Nezapomeňte nahlásit účast žáka na prodlouženém provozu jeho paní vychovatelce. Místo pro vyzvedávání žáků tříd odloučeného pracoviště sdělí rodičům po vzájemné domluvě paní vychovatelky podle počtu nahlášených zájemců o prodloužený provoz. Je tedy nutné předem účast žáka na prodlouženém provozu oznámit příslušné paní vychovatelce (O. Myšková, L. Leberová).

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k organizaci prvního školního týdne

školního roku 2021/2022 najdete v tomto dokumentu.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2

Dopis prvňáčkům, rozdělení dětí v 1. třídách

a další informace k organizaci prvního dne školního roku 2021/2022 se dozvíte v tomto článku.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.