Podpora sportu

Od roku 2018 čerpáme od našeho zřizovatele dotaci zaměřenou na sport (dotační program na podporu tělovýchovných aktivit). Z dotací jsme uskutečnili výměnu obložení a žebřin v tělocvičně, postupně opravujeme a vyměňujeme ochranné sítě kolem hřiště, opravujeme ploty kolem areálu, provádíme údržbu umělé trávy, údržbu zeleně. Dále od roku 2018 organizujeme na jaře tenisový turnaj smíšených dvojic pro zaměstnance školy, rodiče a veřejnost. Od školního roku 2018/2019 probíhají projektové dny s tenisem (výuka tenisu pod vedením trenéra v rámci tělesné výchovy). Pro potřeby projektu se nakoupily např. tenisové rakety, tenisová síť, míčky.

Projektové dny

Projektové dny  s tenisem

Do Projektových dnů s tenisem se zapojilo 75% žáků školy; to je cca 450 dětí. Nezapojovaly se 1. ročníky a 4. ročníky, které se účastní plaveckého výcviku.

Akce pro veřejnost

Tenisový turnaj přátel 2. ZŠ

Pozvánka na letošní turnaj

Zápisy na kroužky ŠD

Zápis bude spuštěn v pátek 17. 9. v 17:30.

UPOZORNĚNÍ!
Pro zápis
do kroužku ŠD je nově potřeba mít zřízený rodičovský účet ve Škole OnLine. Pokud ho dosud zřízený nemáte, obraťte se na ICT koordinátora p. Ševčíka sevcikja@zs2.plzen-edu.cz

Registrujte se v ŠOL v panelu Ostatní moduly -> Zápis na školní akce -> Přehled akci.

Nabídka kroužků zde.

Přijmeme uklízečku

2.ZŠ Plzeň přijme uklízečku
na plný úvazek. Kontakt p. Tichý - školník, tel. 728 140 233, tichymi@zs2.plzen-edu.cz

Škola v přírodě

4. třídy dojely do školy v přírodě v pořádku.

Určeno rodičům žáků 1. stupně. Z důvodu jejich osobní účasti na TA 1. tříd a konzultacích ostatních ročníků je pro děti rodičů přihlášených do ŠD v úterý 14. 9. 2021 prodloužen provoz ŠD do 17:00 hodin, třída 4. C v přízemí školy, kde si žáka rodič osobně vyzvedne po ukončení aktivu nebo konzultaci nejpozději do 17:00 hodin. Nezapomeňte nahlásit účast žáka na prodlouženém provozu jeho paní vychovatelce. Místo pro vyzvedávání žáků tříd odloučeného pracoviště sdělí rodičům po vzájemné domluvě paní vychovatelky podle počtu nahlášených zájemců o prodloužený provoz. Je tedy nutné předem účast žáka na prodlouženém provozu oznámit příslušné paní vychovatelce (O. Myšková, L. Leberová).

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k organizaci prvního školního týdne

školního roku 2021/2022 najdete v tomto dokumentu.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2

Dopis prvňáčkům, rozdělení dětí v 1. třídách

a další informace k organizaci prvního dne školního roku 2021/2022 se dozvíte v tomto článku.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.