Podpora sportu

Od roku 2018 čerpáme od našeho zřizovatele dotaci zaměřenou na sport (dotační program na podporu tělovýchovných aktivit). Z dotací jsme uskutečnili výměnu obložení a žebřin v tělocvičně, postupně opravujeme a vyměňujeme ochranné sítě kolem hřiště, opravujeme ploty kolem areálu, provádíme údržbu umělé trávy, údržbu zeleně. Dále od roku 2018 organizujeme na jaře tenisový turnaj smíšených dvojic pro zaměstnance školy, rodiče a veřejnost. Od školního roku 2018/2019 probíhají projektové dny s tenisem (výuka tenisu pod vedením trenéra v rámci tělesné výchovy). Pro potřeby projektu se nakoupily např. tenisové rakety, tenisová síť, míčky.

Projektové dny

Projektové dny  s tenisem

Do Projektových dnů s tenisem se zapojilo 75% žáků školy; to je cca 450 dětí. Nezapojovaly se 1. ročníky a 4. ročníky, které se účastní plaveckého výcviku.

Akce pro veřejnost

Tenisový turnaj přátel 2. ZŠ

Pozvánka na letošní turnaj

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.