Čtení pomáhá

K celorepublikovému projektu jsme se připojili v květnu roku 2010. Projekt „Čtení pomáhá“ podporuje čtenářství a zároveň umožňuje dětem a mládeži podílet se na charitativní činnosti. Každý rok se tak různým nadacím rozdělí 10 miliónů korun. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnou právě dětští čtenáři. Každý z čtenářů, který se zaregistruje na webových stránkách projektu, přečte některou z doporučených knih a správně zodpoví kontrolní otázky k dané knize, získává kredit 50 korun. Ten pak věnuje na některou z nabízených konkrétních charitativních akcí. Charity navrhují oslovené dobročinné organizace a partneři projektu. Knihy zařazené do projektu byly vybírány v celorepublikové anketě o nejlepší dětskou knihu. V odborné porotě, která knihy navrhovala, byli osobnosti, jako je Zdeněk Svěrák, Marek Eben, Alena Ježková, Jiří Dědeček a jiní. Další tituly jsou do seznamu doporučených knih „Čtení pomáhá“ pravidelně přidávány.

Ředitelské volno

Vážení rodiče, z důvodu nemocnosti a karantén pedagogických pracovníků nejsme již schopni zajistit organizaci výuky a bezpečnost dětí.
Proto v pátek dne 28.1.2022 vyhlašuje vedení školy ředitelské volno.
Obědy v pátek zajištěny nebudou a všem strávníkům budou odhlášeny.

Vedení 2.ZŠ

Aktuální informace k platbám ŠD na 2. pololetí naleznete zde.

Aktuální informace týkající se kroužků ŠD naleznete zde.

Informace k testování žáků od 3. 1. 2022

se dozvíte z tohoto letáku

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2

Vážení rodiče,
z důvodu nemocnosti a karantén pedagogických pracovníků nejsme již schopni zajistit organizaci výuky a bezpečnost dětí.
Proto v pátek dne 28.1.2022 vyhlašuje vedení školy ředitelské volno.
Obědy v pátek zajištěny nebudou a všem strávníkům budou odhlášeny.

Vedení 2. ZŠ