60. výročí založení školy

2. ZŠ oslavila 60 let a vydala unikátní almanach

2. základní škola v Plzni oslavila významné jubileum a u této příležitosti vydala almanach mapující 60letou historii školy.

V roce 2016 2. ZŠ ve Schwarzově ulici v Plzni na Borech oslavila jubilejní výročí. K 60. výročí škola vydala unikátní almanach, který obsahuje nejen jména všech absolventů školy, ale i informace a zajímavosti z její historie. Kniha je doplněna fotografiemi, které mapují 60letou existenci školy.

Almanach byl představen veřejnosti při oslavách školy, které proběhly 10. května 2016.

2. základní škola přijme kuchařku/kuchaře.

Více informací v této sekci.

Ředitelské volno

Ředitelka školy uděluje ředitelské volno ve dnech 20. - 22. 12. 2017 z důvodu lakýrnických prací (nátěry topení a zárubní).

Aktuální informace k přijímacímu řízení

na SŠ a víceletá gymnázia najdete pod tímto odkazem.

Nabídka zájmových kroužků ŠD pro šk. rok 2017/2018 zde.

Rozpis odd. ŠD a přidělení žáků do jednotlivých oddělení na šk. rok 2017/2018 zde.

Přijímací řízení na SŠ

Informace v užitečných odkazech (brožura "Čím budu?", dny otevřených dveří a informace k přijímacímu řízení).

Pomozte se ŠD dětem v Africe.

Sběr starých brýlí, informace zde.