AKTUÁLNÍ INFORMACE ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY

1.) Celodružinová akce Olympijská vesnička 20.6. od 16.00 ve školním atriu, poslední v tomto školním roce a věřte nám, pořádaná z našich posledních sil?

Děti nám, prosím nechte do 16.00 v družině a vy přijďte do atria vchodem od hřiště, od 15.45 bude pro vás otevřen.

Pokud se vaše dítě akce nezúčastní, vyzvedněte si jej z družiny v časech 14.10 – 14.15 nebo 15.10 – 15.30, samostatné odchody jsou možné v časech 14.00, 15.00, 15.30 a 16.00 hodin.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se, že se s Vámi potkáme na poslední akci tohoto školního roku.

2.) Přihlašování k zájmovému vzdělávání (do družiny) na příští školní rok

Všichni žáci budoucích 1. – 3. tříd, kteří mají elektronicky vyplněnou přihlášku, jsou přijati. Přihlášky podepíšete a odchody dítěte ze ŠD doplníte s paní vychovatelkou v září, milí rodiče.

Rodičům žáků budoucích 4.tříd, kteří vyjádřili přání dále družinu navštěvovat, pošlu přihlášku emailem v nejbližších dnech. Žáci 4. tříd budou mít z družiny pouze samostatné odchody, proto prosím rodiče, kteří chtějí zpět vratnou zálohu za čipy, přijďte vrátit čipy ve čtvrtek 27.6. kdykoliv mezi 6.00 a 18.00 hodin (4.oddělení ŠD)

3.) Nabídku zájmových kroužků ŠD pro příští školní rok najdete na našich webových stránkách na konci srpna, přihlašování proběhne elektronicky ve druhé polovině září, činnost kroužků začne od října 2024.

4.) Nový školní rok začne v pondělí 2. září (1 vyučovací hodina)

Pokud máte zájem, aby vaše dítě šlo do družiny již 2.září, přihlašte jej, prosím, do 29.srpna na email : petrikovicovale@zs2.plzen-edu.cz.                        Běžný provoz ŠD začíná v úterý 3.září – se všemi přihlášenými dětmi počítáme a těšíme se na ně – v případě, že dítě do ŠD nepůjde, omluvte ho, prosím, prostřednictvím uvolňovacího lístku.

5.) Výši úplaty za zájmové vzdělávání ve školních družinách stanovuje od nového školního roku zřizovatel, pro školní rok 2024/2025 stanovil částku 300,- Kč/měsíc. Konkrétní informace včetně variabilního symbolu Vám, milí rodiče, dodáme v první polovině září, tak vydržte a zatím nic neplaťte?

A to nejdůležitější?

Milí rodiče, děkujeme Vám za spolupráci, děkujeme za všechna milá slova a všechny pochvaly a úsměvy, kterými jste nás celý rok zahrnovali. Věřte, hodně to pro nás znamená a dává nám to sílu do naší další práce. Přejeme Vám hezké léto plné sluníčka, přejeme Vám krásný čas strávený s vašimi dětmi a těšíme se na Vás i Vaše – naše děti v září.

AKTUÁLNĚ

Milí rodiče, v týdnu 10.6.-14.6. proběhnou poslední kroužky ŠD v tomto školním roce.

V případě ranních kroužků můžete samozřejmě i nadále využívat ranní družinu, v případě odpoledních kroužků vás prosíme – od příštího týdne si děti vyzvedávejte do 16.00 hodin.

Těšíme se s vašimi dětmi na viděnou v našich kroužcích příští školní rok.

Nabídku kroužků na příští školní rok najdete na našich webových stránkách na konci srpna, zápisy proběhnou koncem září a činnost kroužků začne od října 2024.

Děkujeme.