Platba ŠD

Vážení rodiče,

výše platby za školní družinu na 2. pololetí školního roku 2021/2022 bude ponížena v souladu s vyhláškou č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání v platném znění. Z tohoto důvodu zatím platbu na 2. pololetí neposílejte, výše částky bude upřesněna koncem měsíce ledna.

Úplatu za zájmové vzdělávání ve školní družině upravuje Vnitřní předpis o úplatě za zájmové vzdělávání vydaný ředitelem školy. Celé znění dokumentu najdete zde.
Stručné shrnutí uvádíme níže:

Poplatek za ŠD činí 1050,- za pololetí (210,- Kč/měsíc).

Částka se hradí pololetně a je splatná k 15. dni prvního kalendářního měsíce příslušného pololetí. Pokud byl žák přijat k docházce do ŠD v průběhu kalendářního měsíce, je poplatek splatný do 5-ti dnů od jeho přijetí. Plátce v tomto případě uhradí částku za celý kalendářní měsíc, ve kterém žák do ŠD nastoupil.

Poplatek se hradí na účet školy číslo:727988339/0800 Česká spořitelna.
Variabilní symbol je složen z následujících číselných údajů: 99 + číslo třídy + označení třídy (A má číslo 1, B má číslo 2…) + číslo oddělení (01, 02, 03…) + číslo žáka v třídním výkazu. Každý žák má své číslo z třídního výkazu zapsané v žákovské knížce. Z důvodu ochrany osobních dat nevyžadujeme uvedení rodného čísla, ale k identifikaci platby použijte variabilní symbol podle uvedeného příkladu. Není tak nutné vyžadovat od Vás kopii dokladu o platbě.

Příklad:
Žák z 1. C je ve 2. oddělení ŠD a jeho číslo v třídním výkazu je 05. Variabilní symbol tedy bude mít následující podobu: 99130205. Umožňuje-li to druh platby, ve zprávě pro příjemce uvádějte i jméno a příjmení dítěte. Pro žáky přijaté pouze na ranní provoz činí poplatek 525,- /pololetí a ve variabilním symbolu uvádíte jako číslo oddělení 09.

Informace k prominutí úplaty ŠD ve školním roce 2020/2021 najdete v tomto dokumentu.

Informace k úplatě ŠD 1. a 2. ročníků na 2. pololetí školního roku 2020/2021 najdete v tomto dokumentu.

Informace k prominutí části úplaty na 2. pololetí 2019/2020

1. Prominutí úplaty (pdf, 120kb)

2. Usnesení rady města Plzně (pdf, 108kb)

Ředitelské volno

Vážení rodiče, z důvodu nemocnosti a karantén pedagogických pracovníků nejsme již schopni zajistit organizaci výuky a bezpečnost dětí.
Proto v pátek dne 28.1.2022 vyhlašuje vedení školy ředitelské volno.
Obědy v pátek zajištěny nebudou a všem strávníkům budou odhlášeny.

Vedení 2.ZŠ

Aktuální informace k platbám ŠD na 2. pololetí naleznete zde.

Aktuální informace týkající se kroužků ŠD naleznete zde.

Informace k testování žáků od 3. 1. 2022

se dozvíte z tohoto letáku

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2

Vážení rodiče,
z důvodu nemocnosti a karantén pedagogických pracovníků nejsme již schopni zajistit organizaci výuky a bezpečnost dětí.
Proto v pátek dne 28.1.2022 vyhlašuje vedení školy ředitelské volno.
Obědy v pátek zajištěny nebudou a všem strávníkům budou odhlášeny.

Vedení 2. ZŠ