Platba ŠD

Úplatu za zájmové vzdělávání ve školní družině upravuje Vnitřní předpis o úplatě za zájmové vzdělávání vydaný ředitelem školy. Celé znění dokumentu najdete zde.
Stručné shrnutí uvádíme níže:

Poplatek za ŠD činí 1050,- za pololetí (210,- Kč/měsíc).

Částka se hradí pololetně a je splatná k 15. dni prvního kalendářního měsíce příslušného pololetí. Pokud byl žák přijat k docházce do ŠD v průběhu kalendářního měsíce, je poplatek splatný do 5-ti dnů od jeho přijetí. Plátce v tomto případě uhradí částku za celý kalendářní měsíc, ve kterém žák do ŠD nastoupil.

Poplatek se hradí na účet školy číslo:727988339/0800 Česká spořitelna.
Variabilní symbol je složen z následujících číselných údajů: 99 + číslo třídy + označení třídy (A má číslo 1, B má číslo 2…) + číslo oddělení (01, 02, 03…) + číslo žáka v třídním výkazu. Každý žák má své číslo z třídního výkazu zapsané v žákovské knížce. Z důvodu ochrany osobních dat nevyžadujeme uvedení rodného čísla, ale k identifikaci platby použijte variabilní symbol podle uvedeného příkladu. Není tak nutné vyžadovat od Vás kopii dokladu o platbě.

Příklad:
Žák z 1. C je ve 2. oddělení ŠD a jeho číslo v třídním výkazu je 05. Variabilní symbol tedy bude mít následující podobu: 99130205. Umožňuje-li to druh platby, ve zprávě pro příjemce uvádějte i jméno a příjmení dítěte. Pro žáky přijaté pouze na ranní provoz činí poplatek 525,- /pololetí a ve variabilním symbolu uvádíte jako číslo oddělení 09.

Informace k prominutí úplaty ŠD ve školním roce 2020/2021 najdete v tomto dokumentu.

Informace k úplatě ŠD 1. a 2. ročníků na 2. pololetí školního roku 2020/2021 najdete v tomto dokumentu.

Informace k prominutí části úplaty na 2. pololetí 2019/2020

1. Prominutí úplaty (pdf, 120kb)

2. Usnesení rady města Plzně (pdf, 108kb)

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.