Platba ŠD

Úplatu za zájmové vzdělávání ve školní družině upravuje Vnitřní předpis o úplatě za zájmové vzdělávání vydaný ředitelem školy. Celé znění dokumentu najdete zde.
Stručné shrnutí uvádíme níže:

Poplatek za ŠD činí 1050,- za pololetí (210,- Kč/měsíc).

Částka se hradí pololetně a je splatná k 15. dni prvního kalendářního měsíce příslušného pololetí. Pokud byl žák přijat k docházce do ŠD v průběhu kalendářního měsíce, je poplatek splatný do 5-ti dnů od jeho přijetí. Plátce v tomto případě uhradí částku za celý kalendářní měsíc, ve kterém žák do ŠD nastoupil.

Poplatek se hradí na účet školy číslo:727988339/0800 Česká spořitelna.
Variabilní symbol je složen z následujících číselných údajů: 99 + číslo třídy + označení třídy (A má číslo 1, B má číslo 2…) + číslo oddělení (01, 02, 03…) + číslo žáka v třídním výkazu. Každý žák má své číslo z třídního výkazu zapsané v žákovské knížce. Z důvodu ochrany osobních dat nevyžadujeme uvedení rodného čísla, ale k identifikaci platby použijte variabilní symbol podle uvedeného příkladu. Není tak nutné vyžadovat od Vás kopii dokladu o platbě.

Příklad:
Žák z 1. C je ve 2. oddělení ŠD a jeho číslo v třídním výkazu je 05. Variabilní symbol tedy bude mít následující podobu: 99130205. Umožňuje-li to druh platby, ve zprávě pro příjemce uvádějte i jméno a příjmení dítěte. Pro žáky přijaté pouze na ranní provoz činí poplatek 525,- /pololetí a ve variabilním symbolu uvádíte jako číslo oddělení 09.

Informace k prominutí části úplaty na 2. pololetí 2019/2020

1. Prominutí úplaty (pdf, 120kb)

2. Usnesení rady města Plzně (pdf, 108kb)

Upozornění

Na základě rozhodnutí vlády o uzavření škol přechází 1. a 2. stupeň 2. ZŠ od 14. 10. 2020 na povinnou distanční výuku. Předpokládaný návrat žáků je 2. 11. 2020.
Mgr. Jaroslava Kuklová, ředitelka školy

Informace školní jídelny

Od středy 14.10.2020 je škola zavřená a všichni žáci mají automaticky odhlášené obědy. Pokud má někdo zájem o oběd, přihlásí se co nejdříve (nejlépe do středy 14.10. do 12 hodin) u paní Lohrové na tel. 378 027 114 nebo na emailu lohrovamo@zs2.plzen-edu.cz , kde dostane bližší informace. Platí i pro žáky z odloučeného pracoviště. V případě zájmu o oběd, kontaktujte paní Lohrovou a i žáci z odloučeného pracoviště budou mít oběd na 2.ZŠ.

Od 1.9.2020 se obědy pro žáky, kteří nejsou přítomni ve škole, vydávají do nádob pouze první den jejich nepřítomnosti (pak je nutné obědy odhlásit) u zadního vchodu kuchyně(u hřiště) v době
od 11.00 do 11.25 hodin.

Aktuální informace před zahájením školního roku 2020/2021 najdete ve složce ŠD - dokumenty.

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení najdete v tomto odkazu.

ŠD informace k prominutí úplaty za 2. pololetí školního roku 2019/2020

více informací v tomto článku.

Výsledky losování do 1.A

pro školní rok 2020/2021
v tomto souboru.

Změny v přijímacím řízení na střední školy

Podrobnosti v tomto souboru.