Platba ŠD

Vážení rodiče,

výše platby za školní družinu na 2. pololetí školního roku 2021/2022 je ponížena v souladu s vyhláškou č. 74/2005 Sb., o zájmovém vzdělávání v platném znění. Z tohoto důvodu činí platba na 2. pololetí 930,- Kč. Termín splatnosti je 24. února 2022. K identifikaci platby nezapomeňte uvést aktuální variabilní symbol pro tento školní rok.

Úplatu za zájmové vzdělávání ve školní družině upravuje Vnitřní předpis o úplatě za zájmové vzdělávání vydaný ředitelem školy. Celé znění dokumentu najdete zde.
Stručné shrnutí uvádíme níže:

Poplatek za ŠD činí 1050,- za pololetí (210,- Kč/měsíc).

Částka se hradí pololetně a je splatná k 15. dni prvního kalendářního měsíce příslušného pololetí. Pokud byl žák přijat k docházce do ŠD v průběhu kalendářního měsíce, je poplatek splatný do 5-ti dnů od jeho přijetí. Plátce v tomto případě uhradí částku za celý kalendářní měsíc, ve kterém žák do ŠD nastoupil.

Poplatek se hradí na účet školy číslo:727988339/0800 Česká spořitelna.
Variabilní symbol je složen z následujících číselných údajů: 99 + číslo třídy + označení třídy (A má číslo 1, B má číslo 2…) + číslo oddělení (01, 02, 03…) + číslo žáka v třídním výkazu. Každý žák má své číslo z třídního výkazu zapsané v žákovské knížce. Z důvodu ochrany osobních dat nevyžadujeme uvedení rodného čísla, ale k identifikaci platby použijte variabilní symbol podle uvedeného příkladu. Není tak nutné vyžadovat od Vás kopii dokladu o platbě.

Příklad:
Žák z 1. C je ve 2. oddělení ŠD a jeho číslo v třídním výkazu je 05. Variabilní symbol tedy bude mít následující podobu: 99130205. Umožňuje-li to druh platby, ve zprávě pro příjemce uvádějte i jméno a příjmení dítěte. Žáci přijatí pouze na ranní provoz nebo na zájmový kroužek ŠD hradí úplatu ve výši poloviny stanovené částky pro dané pololetí (variabilní symbol bude stanoven individuálně).

Informace k prominutí úplaty ŠD ve školním roce 2020/2021 najdete v tomto dokumentu.

Informace k úplatě ŠD 1. a 2. ročníků na 2. pololetí školního roku 2020/2021 najdete v tomto dokumentu.

Informace k prominutí části úplaty na 2. pololetí 2019/2020

1. Prominutí úplaty (pdf, 120kb)

2. Usnesení rady města Plzně (pdf, 108kb)

Upozorňujeme Vás na nový dodatečný termín zvláštního zápisu - Ми хотіли б звернути вашу увагу на нову додаткову дату спеціального набору

který se bude konat na 2. základní škole dne 25. 8. 2022 (10:00 – 14:00).
яка відбудеться в 2 -й початковій школі
25 серпня 2022 року (10:00 – 14:00).
Dokument PDF

Zvláštní zápis pro ukrajinské děti - Спеціальне зарахування для українських дітей

Kritéria - dokument PDF

Příloha: Přihláška (Заява) - dokument PDF

Informace k přihlášení budoucích prvňáčků do ŠD najdete zde.

Od 1. 5. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 32,- Kč
11-14 let   oběd za 34,- Kč
15-18 let   oběd za 36,- Kč
cizí stráv.  oběd za 74,- Kč

Informace po zápisech do 1. ročníků

Informace najdete v tomto článku.

Sportovní kempy 2022

leták ke sportovním kempům pro letošní rok si můžete prohlédnout zde.