Čtení stále pomáhá

I v tomto školním roce by naše škola ráda podpořila projekt „Čtení pomáhá“. Cílem tohoto projektu je podněcovat děti k četbě a zároveň přiblížit dětem charitativní činnost. Podrobnosti o tomto projektu můžete získat na stránkách www.ctenipomaha.cz, kde se také děti mohou zaregistrovat a do projektu se tak zapojit. O projektu jsou děti informovány i ve školní knihovně. Abychom i v tomto školním roce podpořili zájem dětí o čtení, budeme zveřejňovat na webových stránkách školy v sekci Knihovna – „Čtení pomáhá“ a ve školním časopisu jména čtenářů naší školy, kteří se do projektu zapojí. Podmínkou je vyplnění anketních lístků, které jsou k dispozici v knihovně.

Doufáme, že i v tomto školním roce se zapojí velký počet dětí, stejně jako v letech minulých, kdy žáci naší školy přispěli prostřednictvím svého čtení částkou
přes 20 000 Kč na charitativní účely.

Інформація про результати зарахування

Dokument PDF

Upozorňujeme Vás na nový dodatečný termín zvláštního zápisu - Ми хотіли б звернути вашу увагу на нову додаткову дату спеціального набору

který se bude konat na 2. základní škole dne 25. 8. 2022 (10:00 – 14:00).
яка відбудеться в 2 -й початковій школі
25 серпня 2022 року (10:00 – 14:00).
Dokument PDF

Zvláštní zápis pro ukrajinské děti - Спеціальне зарахування для українських дітей

Kritéria - dokument PDF

Příloha: Přihláška (Заява) - dokument PDF

Informace k přihlášení budoucích prvňáčků do ŠD najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Informace po zápisech do 1. ročníků

Informace najdete v tomto článku.

Sportovní kempy 2022

leták ke sportovním kempům pro letošní rok si můžete prohlédnout zde.