Návštěva prvňáčků

V první říjnovém týdnu jsme přivítali ve školní knihovně naše prvňáčky. Čekala na ně výstava knih pro začínající čtenáře, povídali jsme si o pohádkách a oblíbených literárních postavách.

Zápis do 1. ročníků

informace k zápisu najdete
v tomto dokumentu

informace ke dni otevřených dveří najdete v tomto dokumentu

Kroužek Aj

Z důvodu dlouhodobé nemoci paní vychovatelky Vodňanské, odpadá až do odvolání středeční kroužek angličtiny. Děkujeme za pochopení.

Organizace výuky během voleb

- pátek 13. 1. 2023 - 2. stupeň řed. volno, 1. stupeň se učí v režimu kráceného vyuč., třídy z přízemí se učí v učebnách 2. stupně a volných prostorách ŠD
- pátek 27. 1. 2023 - 1. stupeň řed. volno (zájemcům nabídnuta ŠD), 2. stupeň se učí v režimu kráceného vyuč.
- ŠJ vaří pro děti, které jsou ve škole a učí se. Žáci, kteří mají ŘV nárok na dotovaný oběd nemají a budou ho mít odhlášený.

Додатковий запис - Результати

Результати в цьому документі

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.