Pronájem hřiště

Pronájem hřiště

Kontakty pedagogů


Příjmení a jménoTřídní učitelVyučujeEmailová adresaTelefon
Mgr. Batěk Jaroslav67AD, Njbatekja@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Brzáková Jitka-Čjbrzakovaji@zs2.plzen-edu.cz378 027 117
Mgr. Drozdová Petra-Tv, Pv, Vz, Svsdrozdovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Elgrová Štěpánka5.C-, CvVelgrovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Frenáková Štěpánka5.B-, Szfrenakovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Heicl Jakub7.CD, Z, Ov, Tv, Svsheiclja@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Hrubá Edita1.B-, ZTvhrubaed@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Kaňoková Helena-1. st.: Vl, Tv, Hv, Inf, Pč,  
2. st.: Pv, Vv, Svs
kanokovahe@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Karlíčková Jana8.BAj, Hvkarlickovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kočalková Marta9.BD, Přkocalkovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Králová Radka8.AAj, Nj, Ovkralovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kurková Monika-Z, Pvkurkovamo@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Marková Olga-Aj, Nj, Pv

markovaol@zs2.plzen-edu.cz

378 027 133
Mgr. Maříková Larisa6.BČj, Vv, SvSmarikovala@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Novotná Eliška3.A-novotnael@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Páníková Eva4.A-panikovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Parisová Helena4.B-parisovahe@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Patejdlová Alice9.AČj, Ovpatejdlovaal@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Pešková Marta4.C-peskovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Podestátová Věra5.A-podestatovave@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Poláková Romana2.C-polakovaro@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Schimkowská Eva-Prv, Pčschimkowskaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Slavík Jakub-Tv, Vz, Inf, Pv, Ovslavikja@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Soukupová Dana6.CM, Chsoukupovada@zs2.plzen-edu.cz378 027 127
Mgr. Ševčík Jakub-Aj, Infsevcikja@zs2.plzen-edu.cz378 027 129
Mgr. Šilhanová Karolína2.AČj (1+2.st), M, Prv, Pč silhanovaka@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Šrámková Jana7.BM, Zsramkovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šteinerová Michaela3.B-steinerovami@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Štěpinová Radomíra2.B-stepinovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Štíbrová Lenka7.CČj, Hvstibrovale@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šůlová Petra1.A-sulovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Hana Ulčová-Aj, Hv, Tv, Pří, Vvulcovaha@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Vojáčková Jaromíra-M, F, Inf,
S Inf, Vv
vojackovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 121
Mgr. Volfová Eva-M, Z, S Infvolfovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Vollerová Pavla3.C-vollerovapa@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Zdanovcová Petra1.C-zdanovcovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Ing. Živná Michaela-M, F, S Inf, Inf, Vvzivnami@zs2.plzen-edu.cz378 027 121

Asistent pedagoga

Sladovníková Andrea-7.Csladovnikovaan@zs2.plzen-edu.cz378 027 133

Oficiální informační server města Plzně

Důležité

Ředitelské volno

v pátek 8. 10. 2021 se uděluje ředitelské volno z důvodu konání voleb.

Přijmeme uklízečku

2.ZŠ Plzeň přijme uklízečku
na plný úvazek. Kontakt p. Tichý - školník, tel. 728 140 233, tichymi@zs2.plzen-edu.cz

ŠD

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2

Důležité kontakty

v případě krizových situaci najdete v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.

Rychlé kontakty

design by SITMP