Pronájem hřiště

Pronájem hřiště

Kontakty pedagogů


Příjmení a jménoTřídní učitelVyučujeEmailová adresaTelefon
Mgr. Batěk Jaroslav6.AD, Nj, Pv, Svsbatekja@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Bc. Brzáková Jitka-Čj, Infbrzakovaji@zs2.plzen-edu.cz378 027 117
Bc. Drozdová Petra-Tv, Pvdrozdovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Elgrová Štěpánka4.C-, CvVelgrovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Frenáková Štěpánka4.B-, Szfrenakovast@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Heicl Jakub6.CD, Z, Ov, Tv, Svsheiclja@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Hellmich Pavel

-

F, Pv, Pčhellmichpa@zs2.plzen-edu.cz378 027 121, 378 027 126
Mgr. Hrubá Edita2.B-, ZTvhrubaed@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Jandová Anna-Aj, Prv, Pč, Hvjandovaan1@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Kaňoková Helena-Vl, Tv, Hv, Inf, Pč, ZTvkanokovahe@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Karlíčková Jana7.BAj, Hvkarlickovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kočalková Marta8.BD, Př, Přpkocalkovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Králová Radka7.AAj, Nj, Ovkralovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Kurková Monika-Z, Pvkurkovamo@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Maříková Larisa9.BČj, Vvmarikovala@zs2.plzen-edu.cz378 027 133
Mgr. Novotná Eliška5.B-novotnael@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Páníková3.A-panikovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Parisová Helena3.B-parisovahe@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Patejdlová Alice8.AČj, Ovpatejdlovaal@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Pešková Marta3.C-peskovama@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Pláničková Radmila--planickovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Podestátová Věra4. A-podestatovave@zs2.plzen-edu.cz378 027 120
Mgr. Poláková Romana1.C-polakovaro@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Schimkowská Eva-Mschimkowskaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 115
Mgr. Slavík Jakub-Tv, Vz, Inf, Pv, S Infslavikja@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Soukupová Dana9.AM, Chsoukupovada@zs2.plzen-edu.cz378 027 127
Mgr. Ševčík Jakub-Ajsevcikja@zs2.plzen-edu.cz378 027 129
Mgr. Šilhanová Karolína1.AČj (1+2.st), Aj, Vv, Pč, Vl,Hvsilhanovaka@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Mgr. Šrámková Jana6.BM, Zsramkovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šteinerová Michaela5.C-steinerovami@zs2.plzen-edu.cz378 027 137
Eliška Štěpánová-Aj, Prv, Pčstepanovael@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Štěpinová Radomíra1.B-stepinovara@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Štíbrová Lenka6.CČj, Hv, Mv, Pvstibrovale@zs2.plzen-edu.cz378 027 118
Mgr. Šůlová Petra2.A-sulovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Vojáčková Jaromíra-F, Inf, Vv, Pvvojackovaja@zs2.plzen-edu.cz378 027 121
Bc. Adam Volák-Tv. Infvolakad@zs2.plzen-edu.cz378 027 125
Mgr. Volfová Eva-M, Zvolfovaev@zs2.plzen-edu.cz378 027 113
Mgr. Vollerová Pavla4.A-vollerovapa@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Mgr. Zdanovcová Petra2.C-zdanovcovape@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Ing. Živná Michaela-F, Pv, Vvzivnami@zs2.plzen-edu.cz378 027 121

Asistent pedagoga

Jakešová Dobromila-6.Cjakesovado@zs2.plzen-edu.cz378 027 119
Sladovníková Andrea-9.Bsladovnikovaan@zs2.plzen-edu.cz378 027 133

Oficiální informační server města Plzně

Důležité

Ošetřovné

Aktuální informace pro rodiče: Postup při žádosti o ošetřovné v tomto dokumentu MPSV.

Upozornění

Na základě rozhodnutí vlády o uzavření škol přechází 1. a 2. stupeň 2. ZŠ od 14. 10. 2020 na povinnou distanční výuku. Předpokládaný návrat žáků je 2. 11. 2020.
Mgr. Jaroslava Kuklová, ředitelka školy

Informace školní jídelny

Od středy 14.10.2020 je škola zavřená a všichni žáci mají automaticky odhlášené obědy. Pokud má někdo zájem o oběd, přihlásí se co nejdříve (nejlépe do středy 14.10. do 12 hodin) u paní Lohrové na tel. 378 027 114 nebo na emailu lohrovamo@zs2.plzen-edu.cz , kde dostane bližší informace. Platí i pro žáky z odloučeného pracoviště. V případě zájmu o oběd, kontaktujte paní Lohrovou a i žáci z odloučeného pracoviště budou mít oběd na 2.ZŠ.

POZOR ZMĚNA!

Od pondělí 5.10.2020 do odvolání se obědy do nádob pro cizí strávníky a nemocné děti vydávají od 10,30 hodin do 10,55 hodin.

Informace v souvislosti s COVID-19

seznam opatření v naší škole najdete v tomto souboru.

POZOR ZMĚNA!

Od 1.9.2020 se obědy pro žáky, kteří nejsou přítomni ve škole, vydávají do nádob pouze první den jejich nepřítomnosti (pak je nutné obědy odhlásit) u zadního vchodu kuchyně(u hřiště) v době
od 11.00 do 11.25 hodin.

ŠD

Aktuální informace před zahájením školního roku 2020/2021 najdete ve složce ŠD - dokumenty.

ŠD

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení najdete v tomto odkazu.

Stravování žáků na odloučeném pracovišti

Všechny důležité informace najdete v tomto souboru. Instrukce k registraci na portále Strava.cz najdete v tomto souboru.

Přihlášení obědů pro budoucí prvňáčky

Všechny potřebné informace najdete v tomto souboru.

ŠD informace k prominutí úplaty za 2. pololetí školního roku 2019/2020

více informací v tomto článku.

Umístění tříd

pro školní rok 2020/2021 k nahlédnutí v tomto souboru.

Výsledky losování do 1.A

pro školní rok 2020/2021
v tomto souboru.

Změny v přijímacím řízení na střední školy

Podrobnosti v tomto souboru.

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma!

ZDE si můžete prohlédnout plakát a ZDE si přečíst podrobnější informace.

Doprava dětí do 15 let zdarma

Důležité informace o MHD zdarma pro děti do 15 let se dozvíte z tohoto letáku. Rozdíly ve vnější a vnitřní zóně jsou popsány zde.

Rychlé kontakty

design by SITMP