Doosan Škoda Power

Doosan Škoda Power poskytl dotaci na nákup stavebnicí Merkur pro práci žáků, kteří se od letošního školního roku zapojili do práce v novém kroužku projektu Technik. Ve spolupráci se ZČU a SPŠ strojnickou se seznamují s 3D modelováním a vytváří reálné modely ze stavebnic Merkur na zadané téma pod vedením vedoucích kroužků studentů ze ZČU na Katedře energetických strojů a zařízení.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.