Partneři projektu SZŠVOŠZ

Projekt Edukační centrum zaměřené na zdravý životní styl
a sociální oblast
CZ.1.14./2.4.00/34.03200

Naše škola, 2. ZŠ v Plzni, Schwarzova 20, se zapojila v rámci partnerství do projektu Edukační centrum zaměřené na zdravý životní styl a sociální oblast realizovaný na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické Plzeň. Cílem projektu je moderně a funkčně vybavit čtyři odborné učebny.

V rámci tohoto projektu budou naši žáci 1x ročně edukováni žáky a studenty SZŠ a VOŠZ v oblasti správné životosprávy, dentální hygieny, první pomoci ve všech věkových obdobích. Na pořízeném moderním vybavení s využitím interaktivních výukových postupů prostřednictvím žáků a studentů SZŠ a VOŠZ získají naši žáci mnoho významných znalostí a dovedností nejen pro rozšíření učiva, ale také pro zdravý vývoj člověka.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.