Podpora sportu

Od roku 2018 čerpáme od našeho zřizovatele dotaci zaměřenou na sport (dotační program na podporu tělovýchovných aktivit). Z dotací jsme uskutečnili výměnu obložení a žebřin v tělocvičně, postupně opravujeme a vyměňujeme ochranné sítě kolem hřiště, opravujeme ploty kolem areálu, provádíme údržbu umělé trávy, údržbu zeleně. Dále od roku 2018 organizujeme na jaře tenisový turnaj smíšených dvojic pro zaměstnance školy, rodiče a veřejnost. Od školního roku 2018/2019 probíhají projektové dny s tenisem (výuka tenisu pod vedením trenéra v rámci tělesné výchovy). Pro potřeby projektu se nakoupily např. tenisové rakety, tenisová síť, míčky.

Projektové dny

Projektové dny  s tenisem

Do Projektových dnů s tenisem se zapojilo 75% žáků školy; to je cca 450 dětí. Nezapojovaly se 1. ročníky a 4. ročníky, které se účastní plaveckého výcviku.

Akce pro veřejnost

Tenisový turnaj přátel 2. ZŠ

Pozvánka na letošní turnaj

Ředitelské volno

v pátek 8. 10. 2021 se uděluje ředitelské volno z důvodu konání voleb.

Přijmeme uklízečku

2.ZŠ Plzeň přijme uklízečku
na plný úvazek. Kontakt p. Tichý - školník, tel. 728 140 233, tichymi@zs2.plzen-edu.cz

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2