Čerti, čerti...

Čerti, čerti … aneb Jak jsme pomáhali peklu

Já se vůbec nebojím, křičí některé děti při zmínce o čertech, vzápětí ale viditelně blednou. Z adventního kalendáře vyndáme totiž dopis. Je celý ohořelý, umouněný a napsaný písmem, které děti jasně vyhodnotí jako pekelné.
 Z pekla se prý ztratilo čertí brko, právě to čertí brko, co zapisuje lidské hříchy. Uletěl i kohout, který měl peklu dát náhradní. Co teď? Pekelná spravedlnost je ohrožena. A tak peklo žádá o pomoc nás. Neváháme ani chviličku a spěcháme navozit dříví na oheň – tak zní náš první úkol. A pak přichází každý den další. Vyčistit ohniště, uložit do něj pekelná vejce, najít a spočítat všechny vylíhnuté kohouty a poznat mezi nimi toho jediného správného. Nakrmit ho Luciferovým zrním, to ale musíme napřed najít, posbírat a přebrat. Každý splněný úkol nás, jak doufáme, přibližuje k cíli – k novému čertímu brku. Na konci týdne už jsme všichni unavení a zvědaví – povedlo se to? Odpověď je jasná -  radši nebudeme příliš zlobit, protože v pekelném úřadě už se zase všechno ví a pečlivě zaznamenává. A vám radíme totéž.

Zápis do 1. ročníků

informace k zápisu najdete
v tomto dokumentu

informace ke dni otevřených dveří najdete v tomto dokumentu

Kroužek Aj

Z důvodu dlouhodobé nemoci paní vychovatelky Vodňanské, odpadá až do odvolání středeční kroužek angličtiny. Děkujeme za pochopení.

Organizace výuky během voleb

- pátek 13. 1. 2023 - 2. stupeň řed. volno, 1. stupeň se učí v režimu kráceného vyuč., třídy z přízemí se učí v učebnách 2. stupně a volných prostorách ŠD
- pátek 27. 1. 2023 - 1. stupeň řed. volno (zájemcům nabídnuta ŠD), 2. stupeň se učí v režimu kráceného vyuč.
- ŠJ vaří pro děti, které jsou ve škole a učí se. Žáci, kteří mají ŘV nárok na dotovaný oběd nemají a budou ho mít odhlášený.

Додатковий запис - Результати

Результати в цьому документі

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.