Cesta za pokladem velikonočního zajíčka

Rok utekl jako voda a děti ve školní družině si mohly po covidové pauze užít další velikonoční akci. Tentokrát se nesla v duchu honby za pokladem. Děti ze všech oddělení si vystřihly a dle své fantazie si pomalovaly čelenku se zaječími oušky. Kdo chtěl, mohl si vyzkoušet práci s keramickou hlínou, ze které si děti vymodelovaly vlastního keramického zajíčka, kterého po vypálení v peci dostanou na památku domů. Po kreativní části je čekalo stopování velikonočního zajíčka, který všude po škole zanechal své stopy, díky kterým se děti dozvěděly o velikonočních tradicích. Stopy je zároveň zavedly na školní zahradu, kde byla rozmístěná jednotlivá stanoviště. Na zahradě je čekala například pohybová hra „Naštvaný beránek“… obdoba hry na babu. Nechybělo ani přenášení vajíček na lžíci či skákání v pytli. U posledního stanoviště děti přednesly velikonoční koledu. Odměnou jim bylo nalezení pokladu velikonočního zajíčka, čímž uzavřely odpoledne plné zábavy, pohybu a nově získaných zkušeností.

Upozorňujeme Vás na nový dodatečný termín zvláštního zápisu - Ми хотіли б звернути вашу увагу на нову додаткову дату спеціального набору

který se bude konat na 2. základní škole dne 25. 8. 2022 (10:00 – 14:00).
яка відбудеться в 2 -й початковій школі
25 серпня 2022 року (10:00 – 14:00).
Dokument PDF

Zvláštní zápis pro ukrajinské děti - Спеціальне зарахування для українських дітей

Kritéria - dokument PDF

Příloha: Přihláška (Заява) - dokument PDF

Informace k přihlášení budoucích prvňáčků do ŠD najdete zde.

Od 1. 5. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 32,- Kč
11-14 let   oběd za 34,- Kč
15-18 let   oběd za 36,- Kč
cizí stráv.  oběd za 74,- Kč

Informace po zápisech do 1. ročníků

Informace najdete v tomto článku.

Sportovní kempy 2022

leták ke sportovním kempům pro letošní rok si můžete prohlédnout zde.