Dětský týden

Dětský týden-to byl týden plný radosti, dárků, zábavy a netradičních činností, na které jindy nemíváme čas. Byla to taková pětidenní oslava svátku dětí. Dětí, které se letos musely obejít bez kroužků, bez akcí, často bez kamarádů. Zkrátka, chtěli jsme si ten dlouhý neveselý rok trošku vynahradit. A víte, co všechno se dá za pět dní stihnout? Bojovka, zábavné sportovní odpoledne, kolo štěstí, bingo, kino (samozřejmě i s popcornem), piknik plný dobrot… Co vám máme povídat, podívejte se na fotky 😊.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.