Masopust

Masopustní průvod, který tentokrát připadl na 20.února, je vyvrcholením společné práce dětí, vychovatelek i rodičů. Zatímco paní vychovatelky s dětmi vybírají a učí se říkadla a písničky do průvodu, rodiče mají jiný úkol. Dávají si velkou práci s přípravou kostýmů pro své děti. Také díky nim byl i letošní průvod pestrý, barevný a rozpustilý.  Rozdováděné maškary potěšily přihlížející hezkými písničkami, říkadly a skvělými masopustními koblihami, které jim pro tuto příležitost napekly paní kuchařky ze školní jídelny. Průvod byl zakončen v atriu školy, kde byla podle starého obyčeje uložena basa ke spánku. Aby se jí dobře usínalo, zazpívaly jí děti ukolébavku.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.