Masopust

Masopustní průvod, který tentokrát připadl na 20.února, je vyvrcholením společné práce dětí, vychovatelek i rodičů. Zatímco paní vychovatelky s dětmi vybírají a učí se říkadla a písničky do průvodu, rodiče mají jiný úkol. Dávají si velkou práci s přípravou kostýmů pro své děti. Také díky nim byl i letošní průvod pestrý, barevný a rozpustilý.  Rozdováděné maškary potěšily přihlížející hezkými písničkami, říkadly a skvělými masopustními koblihami, které jim pro tuto příležitost napekly paní kuchařky ze školní jídelny. Průvod byl zakončen v atriu školy, kde byla podle starého obyčeje uložena basa ke spánku. Aby se jí dobře usínalo, zazpívaly jí děti ukolébavku.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.