Pod rouškou adventu

Jako celý tento rok, také advent byl jiný. Všude – i u nás v družině. Toto předvánoční období obvykle vyplňujeme celodružinovou akcí, na které se potkávají děti i rodiče ze všech našich oddělení při kávě, čaji, společném tvoření a soutěžení. A právě toto potkávání se, které je pro naše akce tolik důležité, jsme tentokrát museli oželet. A tak se naše adventní činnosti přesunuly do jednotlivých oddělení. Na fotografiích se můžete podívat, jaké krásné mikulášské a vánoční dekorace jsme vyráběli, jak jsme pouštěli lodičky ze skořápek, prožili Vánoce jako Harry Potter nebo jak nám místo Ježíška naděloval pod stromeček Lucifer.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.