Ptáčci

Projektové odpoledne IX. a IV. oddělení

Hrát si, bavit se, ale také vzájemně spolupracovat a dozvědět se něco nového – to bylo cílem tohoto projektového odpoledne, které pro své mladší kamarády připravily děti z IX. oddělení.  Všechny činnosti a hry byly zaměřeny na život ptáků, kteří zimu přečkávají u nás.  Děti z IX. oddělení se na toto odpoledne se svou paní vychovatelku velmi pečlivě připravovaly, během celého ledna zkoušely a vylepšovaly všechny aktivity, aby potom mohly být prvňáčkům ze IV. oddělení zdatnými průvodci a poradci.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.