Ptáčci

Projektové odpoledne IX. a IV. oddělení

Hrát si, bavit se, ale také vzájemně spolupracovat a dozvědět se něco nového – to bylo cílem tohoto projektového odpoledne, které pro své mladší kamarády připravily děti z IX. oddělení.  Všechny činnosti a hry byly zaměřeny na život ptáků, kteří zimu přečkávají u nás.  Děti z IX. oddělení se na toto odpoledne se svou paní vychovatelku velmi pečlivě připravovaly, během celého ledna zkoušely a vylepšovaly všechny aktivity, aby potom mohly být prvňáčkům ze IV. oddělení zdatnými průvodci a poradci.

pozvánka na den otevřených dveří naší školy

Informace k zápisu
do 1. tříd

Informace najdete v tomto souboru.

Sportovní kempy

Nabídku letošních příměstských táborů najdete v tomto letáku.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.

JÍDELNA - DŮLEŽITÉ !

O změnách cen stravného se dozvíte v tomto souboru.
O přihlášení budoucích prvňáčků ke školním obědům si přečtěte v tomto souboru.

Sběr starých brýlí, informace zde.