S čerty (ne)jsou žerty

Je to až k nevíře, ale čerti u nás v družině nebyli už dlouhých pět let. Víme, že tady máme jen hodné děti, ale jistota je jistota… A tak když nám pekelný úřad nabídl, že nám zapůjčí pekelnou váhu na vážení hříchů, po krátkém váhání jsme souhlasili. Naši pekelnou spolupráci jsme nakonec dotáhli téměř k dokonalosti, protože jsme pro naše malé hříšníky vyjednali nejednu výhodu. Mohli jsme použít čertovské písničky, ochutnat sladké i slané pekelné dobroty a dokonce jsme měli k dispozici      i pekelné peníze – Peklíky, které rychle obíhaly mezi pekelnou směnárnou a pekelným krámem… Navíc jsme dostali možnost, kterou peklo nedává jen tak někomu.  Vynulovat všechny „ hříšné“ čertogramy. Jednoduché to ale nebylo. Své zlobení, neposlušnost a odmlouvání si děti musely odpracovat na pekelných pracovištích. V pekelné kuchyni loupaly brambory, v pekelné kotelně převážely dříví a přikládaly pod kotel, v pekelné prádelně praly na valše po čertech špinavé prádlo.  Ani v pekelném kasinu to neměly jednoduché. Zní to možná zábavně, ale zkuste obehrát Lucifera v kartách… Podpora rodičů přišla náramně vhod a my děkujeme, že si opět hráli s námi.

pozvánka na den otevřených dveří naší školy

Informace k zápisu
do 1. tříd

Informace najdete v tomto souboru.

Sportovní kempy

Nabídku letošních příměstských táborů najdete v tomto letáku.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.

JÍDELNA - DŮLEŽITÉ !

O změnách cen stravného se dozvíte v tomto souboru.
O přihlášení budoucích prvňáčků ke školním obědům si přečtěte v tomto souboru.

Sběr starých brýlí, informace zde.