S Večerníčkem v roušce

S Večerníčkem v roušce

Večerníček přicházel pravidelně celý měsíc mezi děti do 12. skupiny a provázel je odpolední zájmovou činností. Seznámil je se svými pohádkovými kamarády a spolu s nimi pro děti chystal rozmanité úkoly, hry a soutěže. Děti si tak vyzkoušely let na koštěti Malé čarodějnice, s Rákosníčkem vyháněly z Brčálníka lenost, luštily osmisměrku, kterou připravila Žofka Orangutanová nebo společně s Křemílkem a Vochomůrkou utíkaly před splašenými borůvkovými povidly. Kromě vzpomínek na tento zvláštní měsíc, si děti odnášely na prázdniny také sešit plný Večerníčkových omalovánek.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.