S Večerníčkem v roušce

S Večerníčkem v roušce

Večerníček přicházel pravidelně celý měsíc mezi děti do 12. skupiny a provázel je odpolední zájmovou činností. Seznámil je se svými pohádkovými kamarády a spolu s nimi pro děti chystal rozmanité úkoly, hry a soutěže. Děti si tak vyzkoušely let na koštěti Malé čarodějnice, s Rákosníčkem vyháněly z Brčálníka lenost, luštily osmisměrku, kterou připravila Žofka Orangutanová nebo společně s Křemílkem a Vochomůrkou utíkaly před splašenými borůvkovými povidly. Kromě vzpomínek na tento zvláštní měsíc, si děti odnášely na prázdniny také sešit plný Večerníčkových omalovánek.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.