Zimní radovánky v osmém oddělení

Zimní radovánky v osmém oddělení ŠD

Tak jako každý rok, i letos se děti dočkaly sněhové pokrývky, se kterou jsou neodmyslitelně spjaty zimní radovánky. Radost z čerstvě napadaného sněhu byla vidět všude kolem nás. Na dětských tvářích se objevily široké úsměvy a dětský smích šel slyšet široko daleko. Zimní radovánky se nevyhnuly ani naší školní družině. Žáci se bavili koulováním, bobováním, sjížděním svahů na lžících a talířích. Došlo i na stavění sněhuláků. Žáci z osmého oddělení si postavili svého sněhového maskota v átriu školy, kterého pojmenovali Listík – sněhulák se studenou, avšak milou a přátelskou tváří.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.