Masopust … tak trochu jinak

Družinový Masopust 2021 byl v mnohém výjimečný. Určitě byl jedním z mála, který se letos vůbec uskutečnil, i když v jiné podobě, než jsme zvyklí. Museli jsme se vzdát tolik oblíbeného průvodu, který každoročně probarví a rozveselí ulice kolem školy, museli jsme také oželet milou přítomnost rodičů, jenž nás každý rok chodívají podpořit. Ani naši harmonikáři za námi nemohli přijet a kamarády z ostatních oddělení jsme mohli vidět jen zdálky… Tak co nám vlastně zůstalo? Zůstala především chuť udržet tuto krásnou tradici. Zůstaly nám rozverné básničky, zůstaly nám masopustní sborníčky na památku, zůstala výroba vlastních škrabošek, zůstaly také masopustní šišky z naší školní jídelny - mňam. A k naší velké radosti se k nám i letos připojil náš oblíbený medvěd, se kterým jsme si všichni zatančili. Navíc přibyly věci, které bychom jinak nepoznali. Na hřišti nám například náhle vyrostl Masopustník družinový. A kdyby jeden, ale rovnou tři! A všechny tři byly plné dobrot. Kdo ozdobil Masopustník barevnou pentlí získanou v soutěžích, mohl si nějakou tu dobrotu utrhnout. Že nevíte, jak takový Masopustník vypadá? Podívejte se do naší fotogalerie.

Ředitelské volno

Vážení rodiče, z důvodu nemocnosti a karantén pedagogických pracovníků nejsme již schopni zajistit organizaci výuky a bezpečnost dětí.
Proto v pátek dne 28.1.2022 vyhlašuje vedení školy ředitelské volno.
Obědy v pátek zajištěny nebudou a všem strávníkům budou odhlášeny.

Vedení 2.ZŠ

Aktuální informace k platbám ŠD na 2. pololetí naleznete zde.

Aktuální informace týkající se kroužků ŠD naleznete zde.

Informace k testování žáků od 3. 1. 2022

se dozvíte z tohoto letáku

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2

Vážení rodiče,
z důvodu nemocnosti a karantén pedagogických pracovníků nejsme již schopni zajistit organizaci výuky a bezpečnost dětí.
Proto v pátek dne 28.1.2022 vyhlašuje vedení školy ředitelské volno.
Obědy v pátek zajištěny nebudou a všem strávníkům budou odhlášeny.

Vedení 2. ZŠ