Lyžařský výcvik 2022

Lyžařské výcvikové kurzy se konaly v termínu 9.1. až 14.1. a 16.1. až 20.1. 2022.

Místem konání byla již několikátým rokem horská chata Slavoj na Špičáku . Celá chata byla k dispozici jen pro naší školu. Jako každý rok musíme smeknout před panem majitelem chaty a kuchařem, kteří se o nás naprosto bravurně starali.

Lyžařských kurzů se zúčastnilo celkem 94 žáků, kdy sedmáků bylo 54 a osmáků 40. Žáci byli vždy rozděleni do 4 družstev podle úrovně lyžařských dovedností.

Výcvik probíhal na svahu Alpalouky, který se nachází přibližně 100m od chaty. Vzhledem k charakteru letošní zimy jsme měli obrovské štěstí, že jsme mohli lyžovat kousek od našeho ubytování.

Každým dnem se lyžaři zlepšovali tak, že jsme ve čtvrtek odpoledne uspořádali sjezdový závod, konkrétně slalom, v rámci družstev.

Středeční odpoledne jsme využili k návštěvě města Železná ruda, kde děti navštívily Environmentální centrum.

Tradičním ukončením kurzu byl poslední společenský večer se soutěžemi a diskotékou. Ale ještě předtím, než se žáci oddali tanečním kreacím, bylo vyhodnocení všech soutěží a závodů. Ceny byly uděleny závodníkům ve sjezdovém lyžování, úklid pokojů, absolvování kurzu.

Інформація про результати зарахування

Dokument PDF

Upozorňujeme Vás na nový dodatečný termín zvláštního zápisu - Ми хотіли б звернути вашу увагу на нову додаткову дату спеціального набору

který se bude konat na 2. základní škole dne 25. 8. 2022 (10:00 – 14:00).
яка відбудеться в 2 -й початковій школі
25 серпня 2022 року (10:00 – 14:00).
Dokument PDF

Zvláštní zápis pro ukrajinské děti - Спеціальне зарахування для українських дітей

Kritéria - dokument PDF

Příloha: Přihláška (Заява) - dokument PDF

Informace k přihlášení budoucích prvňáčků do ŠD najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Informace po zápisech do 1. ročníků

Informace najdete v tomto článku.

Sportovní kempy 2022

leták ke sportovním kempům pro letošní rok si můžete prohlédnout zde.