Informace k vydávání vysvědčení školního roku 2019/2020

Vážení rodiče a milí žáci,

nejprve vám chci za sebe, za obě zástupkyně i celý pedagogický sbor poděkovat za spolupráci. Vím, že to nebylo jednoduché období, že vás to stálo spoustu sil, o to více si spolupráce vážím. Přeji všem klidnou dovolenou a prázdniny, mnoho elánu a hlavně hodně zdraví fyzického i psychického.

Pokyny

Vysvědčení bude rozdáno třídními nebo pověřenými učiteli v úterý 30. 6. 2020.

Čas a místo vydávání vysvědčení:

1. stupeň – 8:00 hodin (ukončení cca 8:30 hodin)

1. ročníky: v prostorách zadní zahrady ŠD (přístup vrátky z chodníku u hlavního vchodu)
2. ročníky: v prostorách přední zahrady ŠD (přístup vrátky od vchodu do ŠD)
3. ročníky: v prostorách atria (přístup zadem okolo sportovního areálu)
4. a 5. ročníky: v prostorách sportovního areálu

2. stupeň – 9:00 hodin (ukončení cca 9:30 hodin)

6. ročníky: v prostorách sportovního areálu
7. ročníky: v prostorách atria (přístup zadem okolo sportovního areálu)
8. ročníky: v prostorách zadní zahrady ŠD (přístup vrátky z chodníku u hlavního vchodu)
9. ročníky: v prostorách přední zahrady ŠD (přístup vrátky od vchodu do ŠD)

V případě deště bude vysvědčení vydáno ve stejném časovém harmonogramu v kmenových třídách. Žáci se nebudou přezouvat. Dle nařízení MŠMT budou mít roušku a přinesou čestné prohlášení (viz níže).

Upozornění: v případě, že žák neodevzdá požadované věci (např. klíče od šatny), nebude mu 30. 6. vydáno vysvědčení.

Čestné prohlášení (pdf, 109 kb)

Mgr. Jaroslava Kuklová

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.