Informace k vydávání vysvědčení školního roku 2019/2020

Vážení rodiče a milí žáci,

nejprve vám chci za sebe, za obě zástupkyně i celý pedagogický sbor poděkovat za spolupráci. Vím, že to nebylo jednoduché období, že vás to stálo spoustu sil, o to více si spolupráce vážím. Přeji všem klidnou dovolenou a prázdniny, mnoho elánu a hlavně hodně zdraví fyzického i psychického.

Pokyny

Vysvědčení bude rozdáno třídními nebo pověřenými učiteli v úterý 30. 6. 2020.

Čas a místo vydávání vysvědčení:

1. stupeň – 8:00 hodin (ukončení cca 8:30 hodin)

1. ročníky: v prostorách zadní zahrady ŠD (přístup vrátky z chodníku u hlavního vchodu)
2. ročníky: v prostorách přední zahrady ŠD (přístup vrátky od vchodu do ŠD)
3. ročníky: v prostorách atria (přístup zadem okolo sportovního areálu)
4. a 5. ročníky: v prostorách sportovního areálu

2. stupeň – 9:00 hodin (ukončení cca 9:30 hodin)

6. ročníky: v prostorách sportovního areálu
7. ročníky: v prostorách atria (přístup zadem okolo sportovního areálu)
8. ročníky: v prostorách zadní zahrady ŠD (přístup vrátky z chodníku u hlavního vchodu)
9. ročníky: v prostorách přední zahrady ŠD (přístup vrátky od vchodu do ŠD)

V případě deště bude vysvědčení vydáno ve stejném časovém harmonogramu v kmenových třídách. Žáci se nebudou přezouvat. Dle nařízení MŠMT budou mít roušku a přinesou čestné prohlášení (viz níže).

Upozornění: v případě, že žák neodevzdá požadované věci (např. klíče od šatny), nebude mu 30. 6. vydáno vysvědčení.

Čestné prohlášení (pdf, 109 kb)

Mgr. Jaroslava Kuklová

Upozornění

Na základě rozhodnutí vlády o uzavření škol přechází 1. a 2. stupeň 2. ZŠ od 14. 10. 2020 na povinnou distanční výuku. Předpokládaný návrat žáků je 2. 11. 2020.
Mgr. Jaroslava Kuklová, ředitelka školy

Informace školní jídelny

Od středy 14.10.2020 je škola zavřená a všichni žáci mají automaticky odhlášené obědy. Pokud má někdo zájem o oběd, přihlásí se co nejdříve (nejlépe do středy 14.10. do 12 hodin) u paní Lohrové na tel. 378 027 114 nebo na emailu lohrovamo@zs2.plzen-edu.cz , kde dostane bližší informace. Platí i pro žáky z odloučeného pracoviště. V případě zájmu o oběd, kontaktujte paní Lohrovou a i žáci z odloučeného pracoviště budou mít oběd na 2.ZŠ.

Od 1.9.2020 se obědy pro žáky, kteří nejsou přítomni ve škole, vydávají do nádob pouze první den jejich nepřítomnosti (pak je nutné obědy odhlásit) u zadního vchodu kuchyně(u hřiště) v době
od 11.00 do 11.25 hodin.

Aktuální informace před zahájením školního roku 2020/2021 najdete ve složce ŠD - dokumenty.

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení najdete v tomto odkazu.

ŠD informace k prominutí úplaty za 2. pololetí školního roku 2019/2020

více informací v tomto článku.

Výsledky losování do 1.A

pro školní rok 2020/2021
v tomto souboru.

Změny v přijímacím řízení na střední školy

Podrobnosti v tomto souboru.