Informace pro rodiče k nástupu žáků 1. stupně do školy od 25. 5. 2020

1. Všichni přihlášení žáci jsou přijatí.

2. Přidělení žáka do skupiny, čas a způsob pondělního nástupu sdělí rodičům během čtvrtka 21. 5. nebo pátku 22. 5. třídní učitel obvyklým způsobem vzájemné komunikace.

3. Doporučujeme rodičům a žákům znovu pročíst pokyny k nástupu žáků do škol, které byly na webu školy umístěny již dříve. Původní článek s informacemi zde

4. V pondělí přinést čestné prohlášení + přehled odchodů na týden, vyplněný list odchodů budou žáci vyučujícím pravidelně předávat vždy v pondělí na celý týden, list je ke stažení níže.

5. V pondělí 25. 5. si žáci přinesou 2 roušky + 1 igelitový sáček, psací potřeby, prázdný sešit nebo blok, učebnici Čj a M, přezůvky (pokud je nemají v šatní skříňce), svačinu, dostatek pití. Další pokyny dostanou v pondělí.

6. Odhlášení ze vzdělávání je možné pouze písemně příslušnému vyučujícímu.

7. Odchody ze školy pouze samostatně, rodiče nemohou vstupovat do školy.

8. Kdo si objednal oběd je automaticky přihlášen do 29. 6., v případě nepřítomnosti dítěte je třeba den předem oběd odhlásit.

Formulář k odchodům z mimořádné docházky (PDF, 105kb)

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.