Informace pro rodiče k nástupu žáků 1. stupně do školy od 25. 5. 2020

1. Všichni přihlášení žáci jsou přijatí.

2. Přidělení žáka do skupiny, čas a způsob pondělního nástupu sdělí rodičům během čtvrtka 21. 5. nebo pátku 22. 5. třídní učitel obvyklým způsobem vzájemné komunikace.

3. Doporučujeme rodičům a žákům znovu pročíst pokyny k nástupu žáků do škol, které byly na webu školy umístěny již dříve. Původní článek s informacemi zde

4. V pondělí přinést čestné prohlášení + přehled odchodů na týden, vyplněný list odchodů budou žáci vyučujícím pravidelně předávat vždy v pondělí na celý týden, list je ke stažení níže.

5. V pondělí 25. 5. si žáci přinesou 2 roušky + 1 igelitový sáček, psací potřeby, prázdný sešit nebo blok, učebnici Čj a M, přezůvky (pokud je nemají v šatní skříňce), svačinu, dostatek pití. Další pokyny dostanou v pondělí.

6. Odhlášení ze vzdělávání je možné pouze písemně příslušnému vyučujícímu.

7. Odchody ze školy pouze samostatně, rodiče nemohou vstupovat do školy.

8. Kdo si objednal oběd je automaticky přihlášen do 29. 6., v případě nepřítomnosti dítěte je třeba den předem oběd odhlásit.

Formulář k odchodům z mimořádné docházky (PDF, 105kb)

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.