Nabídka preventivních aktivit

Zprostředkování poradenství pro děti, mladé lidi do 21 let a jejich blízké, kteří se nacházejí v tíživé životní situaci, mají obtíže ve vztazích, s chováním a podobně.

Kontakt: Adiktologické a preventivní ambulance „-21“, Plachého 6, Plzeň-objednávky možné mailem: 21ambulance@cppt.cz či telefonicky: 602 686 893. Služba je poskytována zdarma, distanční formou i formou osobních konzultací.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.