Pěvecká soutěž Skřivánek

Skřivánek

13. ledna proběhlo na naší škole školní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. Zúčastnilo se 25 soutěžících z I. stupně.
V I. kategorii (2. a 3. třídy) se na 3. místě umístila Tereza Šlajsová, na 2. místě Nikola Hunková a na 1. místě Adéla Skočilová.
Ve II. kategorii (3. a 4. třídy) byla udělena dvě třetí místa. To obsadila Barbora Drsová a Elizabeth Kůrková. 2. místo Tereza Polívková a 1. místo Kristýna Hallová.
Do krajského kola podle pravidel postupují pouze ti, kteří se odborně nevěnují  sólovému zpěvu. V kategorii A1 budou o vítězství bojovat Kůrková Elizabeth a Tereza Polívková.

Přejeme jim mnoho úspěchů.

pozvánka na den otevřených dveří naší školy

Informace k zápisu
do 1. tříd

Informace najdete v tomto souboru.

Sportovní kempy

Nabídku letošních příměstských táborů najdete v tomto letáku.

V sekci užitečné odkazy

byly umístěny informace k přijímacímu řízení na SŠ a víceletá gymnázia.

Změna času PPP

Pedagogicko-psychologické poradenství (1x měsíčně) - změna času konzultací - nově 13:00 - 15:00 hod.

Upozornění

Od 1. 9. 2019. dochází ke změnám v ceníku pronájmu sportovního areálu a tělocvičny. Více informací zde.

JÍDELNA - DŮLEŽITÉ !

O změnách cen stravného se dozvíte v tomto souboru.
O přihlášení budoucích prvňáčků ke školním obědům si přečtěte v tomto souboru.

Sběr starých brýlí, informace zde.