Rozhodnutí o uzavření školy

Rozhodnutí o mimořádném opatření
uzavření 2. základní školy Plzeň

Dle usnesení vlády ČR č. 196 ze dne 26. února 2021 se omezuje provoz základních škol od 27. února 2021 do 21. března 2021.

Stravování

• všichni žáci 1. a 2. tříd mají po dobu uzavření školy (od 23. 2. 2021 do odvolání) automaticky odhlášené obědy
  • pokud se žák účastní on line výuky (tzn. není nemocný) je možné mu oběd přihlásit od 24. 2. 2021 (buď přes školu on line nebo na email lohrovamo@zs2.plzen-edu.cz) a vyzvednout ho do nádob u zadního vchodu kuchyně mezi 10,15 a 11,30 hodinou
  • po dobu jarních prázdnin od 8.3. do 12.3.2021 mají všichni žáci odhlášené obědy, škola je uzavřena a nevaří se

Úřední hodiny pro veřejnost (po dobu zavření školy)

• Pondělí - 8:00-12:00
  • Středa - 12:00-16:00
  • Individuální návštěvy po předchozí domluvě e-mailem (zs2@zs2.plzen-edu.cz)

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.