Škola v přírodě (4. ročníky)

Po příjezdu do Lučkovic nás přivítalo nejen sluníčko, ale i velmi milí vychovatelé a zaměstnanci tohoto zařízení. S úsměvem jde všechno lépe. Ubytování perfektní, zábava a hry zpestřily dětem první odpoledne. Po výborné večeři a pohádce o pravěku všichni zalehli a tvrdě usnuli. Celý areál zahalila mlha hustá, že by se dala krájet. Co přinese další den? :-)

Opět se ozýváme ze sportovního areálu Lučkovice. Náročný odpolední ale i noční program nám nedovolil připomenout se vám během neděle. Touto zprávou se budeme snažit vše napravit. Jak se orientovat v lese, chovat se  přírodě, spoléhat na kamarády a používat vše, co jsme se naučili, nám připomněla bojová "všehra" (tvoření, pohyb, zjišťování informací...). Paměťové počítání pomocí legračních tvářiček uzavřelo naše odpolední počínání a... žádné spaní! Noční hra plná písmenek, která jsme při svitu měsíce hledali, uzavřelo naše celodenní snažení. Takže příště zase - AHOJ :-).

Ředitelské volno

v pátek 8. 10. 2021 se uděluje ředitelské volno z důvodu konání voleb.

Přijmeme uklízečku

2.ZŠ Plzeň přijme uklízečku
na plný úvazek. Kontakt p. Tichý - školník, tel. 728 140 233, tichymi@zs2.plzen-edu.cz

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení pro školní rok 2021/2022 najdete zde.

Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

najdete v tomto dokumentu

Stravování na SOU

pro budoucí 2.B a 2.C je popsáno v těchto dvou dokumentech:
Soubor 1
Soubor 2