Pedagogicko-psychologické poradenství

Škola se snaží vytvářet podmínky pro pozitivní klima školy. Hlavní úsilí je zaměřeno
na prevenci nežádoucích vztahů mezi žáky. Rodiče a zejména žáci mají možnost se obrátit při řešení svých problémů na vedení školy, výchovnou poradkyni, školního metodika prevence, třídní učitele.

Ve škole je realizovaný dlouhodobý primárně preventivní program realizovaný lektory P-centra.

Na vhodně zvoleném místě je umístěna schránka důvěry. Na nástěnce ve 2. patře se žáci mohou seznámit s informacemi o průběhu přijímacího řízení na střední školy a učiliště.

Na pomoc rodičům, učitelům a dětem naší školy byly ve spolupráci s PPP v Plzni zřízeny konzultační hodiny zaměřené na pedagogicko–psychologické poradenství. Poradenství se koná v místnosti pedagogicko-psychologické poradny v půdní vestavbě a je provozováno zdarma.

Termíny bezplatných konzultací pro školní rok 2020/2021:

Mgr. Vladimíra Smítková - speciální pedagog

Termíny budou zveřejněny v září 2020.

Na případné změny termínů bude upozorněno na webových stránkách školy.
Poradenství je provozováno zdarma.

Výchovná poradkyně – Mgr. Monika Kurková, tel.: 378 027 115
Konzultační hodiny na základě telefonické domluvy s rodiči.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.