Recyklohraní

Třídíme odpad – sběrové aktivity naší školy

Naše škola je zapojena do projektu MŠ REKCYKOHRANÍ. Součástí tohoto programu je i sběr baterií, vyřazených mobilních telefonů (kabinet Př) a drobných eketrozařízení (červená popelnice v šatně). Za získané body v tomto projektu si žáci prostřednictvím žákovského parlamentu vybírají odměny v internetovém obchodu. Průběh a výsledky najdete na www.recyklohraní.cz (heslo školy 6cda04).

Vybíráme svázané a třídou označené noviny, časopisy, letáky apod. V loňském roce jsme sebrali 18 tun papíru. Finanční prostředky škola věnuje na nákup odměn, permanentek (Techmánie, Zoo), nadstandardního vybavení školy, atd.

Tabulka sběru papíru za letošní rok zde.
(Udávané hodnoty jsou v kilogramech)

Papír vybíráme každé úterý od 7:40 - 8:00.
Všem rodičům předem děkujeme za podporu
a pomoc.

Přihlášku ke stravování pro budoucí prvňáčky

spolu s dalšími důležitými informacemi najdete v sekci Jídelna

Aktuální informace k přihlášení budoucích žáků 1. tříd do ŠD pro školní rok 2021/2022 v tomto dokumentu.

Výuka od 17. 5.

bude probíhat na 1. a 2. stupni v plném režimu, bez rotací. Testování žáků bude probíhat jednou týdně v pondělí antigenními testy nebo v první den přítomnosti žáka ve škole. Pro žáky platí povinnost nosit chirurgickou roušku nebo respirátor, žáky vybavte minimálně 2 rouškami na den. Provoz školní družiny bude probíhat ve třídách v plném režimu od 6 do 16 hodin, samostatný příchod i odchod žáků hlavním vchodem školy. Budova školní družiny uzavřena z důvodu stavebních prací.

Třídní aktivy

V úterý 25. 5. proběhnou on-line konzultace formou aplikace MS Teams
od 14 do 18 hodin
. Bližší informace k rezervaci jsou umístěny zde na stránkách. Obecné informace a pokyny sdělí e-mailem třídní učitelé.

Výsledky zápisů

do 1. ročníků pro školní rok 2021/2022 najdete v tomto souboru.

Informace k přihlášení do ŠD na školní rok 2021/2022 pro žáky budoucích 2. a 3. tříd zde.