Instalace MS Office pro domácí užití

Vážení rodiče,

zde najdete jednoduchý návod na instalaci školní licence kancelářského balíku MS Office pro domácí použití.

1. Otevřete v internetovém prohlížeči následující odkaz  https://portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx.
  2. Budete dotázáni na e-mailový účet a heslo.
    • E-mailem se rozumí školní e-mailová adresa vašeho dítěte ve tvaru příjmení + první dvě písmena křestního jména + mailová koncovka naší školy.
    • Příklad: Jan Novák na 2.ZŠ ma email novakja@zs2.plzen-edu.cz
  3. Od 5. do 9. ročníků svoje školní hesla děti znají. Pro nižší ročníky hesla předají třídní učitelé/učitelky. Tato hesla jsou pouze dočasná a slouží k nastavení vlastního hesla. Prosíme, postupujte podle tohoto návodu.
  4. Po přihlášení se otevře obrazovka, kde uvidíte tlačítko pro instalaci Office. Pomocí něj stáhnete do PC instalační soubor.
  5. Proveďte instalaci a spusťte libovolný program (Word, PowerPoint,...). V pravém horním rohu uvidíte jméno svého dítěte. To znamená, že je produkt správně licencován.

Pro další dotazy se obracejte e-mailem na IT metodika p. Ševčíka sevcikja@zs2.plzen-edu.cz.

Škola do odvolání uzavřena

více informací zde.

Zápisy pro školní rok 2021/2022

Vše podstatné najdete v tomto článku.

Nejnovější informace MŠMT - přijímací řízení

najdete pod tímto odkazem.