Granty OŠMT

Charakteristika projektu

Projekt reaguje na častý výskyt rizikového chování u dospívajících žáků zejména na 2. stupni základní školy. Právě realizací tohoto dlouhodobého primárně - preventivního programu je výskyt rizikového chování u žáků 2. ZŠ značně eliminován. Obsah programu je koncipován tak, aby docházelo k ovlivnění názorů a postojů žáků v oblasti rizikového chování správným a zároveň žádoucím směrem.

Tento projekt je vymezen jako čtyřletý, na 2. stupni se týká především žáků všech ročníků, tedy od 6. do 9. ročníku, kdy v každém ročníku probíhají celkem čtyři setkání v rozsahu dvou vyučovacích hodin během jednoho školního roku. Při přechodu žáků na 2. stupeň – v 6. ročníku, projekt otevírá adaptační kurz, který je zaměřen na utváření a formování základních pravidel pro nový kolektiv na 2. stupni školy. Jednotlivá setkání na sebe vždy navazují a vzájemně se i doplňují. Jejich provázanost je transparentní, je zohledněna ve způsobu realizace tohoto projektu. Dlouhodobý program realizují ve třídách lektoři preventivních aktivit P - centra v Plachého ulici č. 6 v Plzni, kteří vykonávají vlastní činnost pro školu již po dobu 21 let.

Інформація про результати зарахування

Dokument PDF

Upozorňujeme Vás na nový dodatečný termín zvláštního zápisu - Ми хотіли б звернути вашу увагу на нову додаткову дату спеціального набору

který se bude konat na 2. základní škole dne 25. 8. 2022 (10:00 – 14:00).
яка відбудеться в 2 -й початковій школі
25 серпня 2022 року (10:00 – 14:00).
Dokument PDF

Zvláštní zápis pro ukrajinské děti - Спеціальне зарахування для українських дітей

Kritéria - dokument PDF

Příloha: Přihláška (Заява) - dokument PDF

Informace k přihlášení budoucích prvňáčků do ŠD najdete zde.

Od 1. 9. 2022 dochází k navýšení cen stravného

Vzhledem k růstu cen potravin se ceny stravného zvyšují takto:

7-10 let     oběd za 35,- Kč
11-14 let   oběd za 37,- Kč
15-18 let   oběd za 40,- Kč
cizí stráv.  oběd za 80,- Kč

Záloha stravného, kterou si strhnu inkasem z účtu v září 2022, se zvyšuje na 900,- Kč.

Informace po zápisech do 1. ročníků

Informace najdete v tomto článku.

Sportovní kempy 2022

leták ke sportovním kempům pro letošní rok si můžete prohlédnout zde.