Půdní vestavba

Slavnostní otevření

V říjnu 2006 se naší škole podařilo dokončit rekonstrukci sportovního areálu s celkovými náklady 13 miliónů korun. Rekonstrukce probíhala ve třech etapách. 1. etapu v roce 2002 financovali MŠMT, Magistrát města Plzně a 2. ZŠ. Na 2. etapě v roce 2005 se finančně podíleli Plzeňský kraj, Magistrát města Plzně, ÚMO 3 a 2. ZŠ. Na dokončení 3. etapy rekonstrukce přispěli Plzeňský kraj, Magistrát města Plzně, Nadace ČEZ a 2. ZŠ. V areálu je hřiště na minifotbal a házenou. Okolo je čtyřdráhový atletický ovál s rovinkou 100 m, dále 2 sektory pro skok do dálky, sektor skoku vysokého a sektor vrhu koulí. Jsou zde i 2 tenisové kurty s jednou tréninkovou stěnou a jedno víceúčelové hřiště pro basketbal a tenis. Na přírodním svahu nad cílovou rovinkou byla postavena tribunka zhruba pro 170 lidí.

Slavnostní otevření rekonstruovaného areálu proběhlo 10. října 2006 za přítomnosti zástupců Magistrátu města Plzně, Plzeňského kraje, Nadace ČEZ a dalších hostů.

Článek z Plzeňského deníku z 11.10.2006:

Projekt rekonstrukce

Projekt rekonstrukce byl rozdělen do tří etap. První řeší jižní část (fotbalové hřiště, běžecký ovál 200m, skok daleký a hřiště na přehazovanou), druhá pak dvě tenisová a hod koulí. Třetí pak poslední třetí tenisový kurt a tribunku pro diváky.

Změny v přijímacím řízení na SŠ

Důležité informace najdete
na stránkách MŠMT.

Provoz ŠD od 30. 11. 2020 v časovém rozsahu ráno a odpoledne beze změny. Zde najdete bližší informace k úpravě organizace ŠD 3. - 5. tříd. Informace budou zároveň rozeslány emailem během 27. 11. 2020. 1. a 2. ročníky pokračují ve stejném režimu platném od 18. 11.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Vzhledem k situaci s nemocí covid-19 neproběhne původně plánovaný třídní aktiv. Důležité informace obdrží rodiče
od třídních učitelů e-mailem
do 27. 11. 2020
.

Od středy 18. 11.

probíhá výuka žáků 1. a 2. ročníků dle provizorního rozvrhu.

Informace školní jídelny

Od středy 14.10.2020 je škola zavřená a všichni žáci mají automaticky odhlášené obědy. Pokud má někdo zájem o oběd, přihlásí se co nejdříve (nejlépe do středy 14.10. do 12 hodin) u paní Lohrové na tel. 378 027 114 nebo na emailu lohrovamo@zs2.plzen-edu.cz , kde dostane bližší informace. Platí i pro žáky z odloučeného pracoviště. V případě zájmu o oběd, kontaktujte paní Lohrovou a i žáci z odloučeného pracoviště budou mít oběd na 2.ZŠ.

Od 1.9.2020 se obědy pro žáky, kteří nejsou přítomni ve škole, vydávají do nádob pouze první den jejich nepřítomnosti (pak je nutné obědy odhlásit) u zadního vchodu kuchyně(u hřiště) v době
od 11.00 do 11.25 hodin.

Aktuální informace před zahájením školního roku 2020/2021 najdete ve složce ŠD - dokumenty.

Přidělení žáků do jednotlivých oddělení najdete v tomto odkazu.

ŠD informace k prominutí úplaty za 2. pololetí školního roku 2019/2020

více informací v tomto článku.

Výsledky losování do 1.A

pro školní rok 2020/2021
v tomto souboru.

Změny v přijímacím řízení na střední školy

Podrobnosti v tomto souboru.